Powiatowy Konkurs Teatralny im. Ignacego Gogolewskiego

Data: 05.10.2022 r., godz. 10.00    1280
Zapraszamy zespoły i grupy teatralne działające w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych z powiatu otwockiego do udziału w I Powiatowy Konkursie Teatralnym im. Ignacego Gogolewskiego. Na zgłoszenia czekamy do 30 października 2022 r.
I Powiatowy Konkurs Teatralny im. Ignacego Gogolewskiego, organizowany przez Powiat Otwocki, to inicjatywa skierowana do dzieci i młodzieży, uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu otwockiego, którzy tworzą przy swojej szkole zespół lub grupę teatralną.

Konkurs odbywa się w trzech kategoriach:
  • szkoły podstawowe
  • szkoły ponadpodstawowe
  • grupy mieszane (działające w ramach jednej szkoły).

Każda szkoła do konkursu może zgłosić jeden zespół lub grupę. Czas przedstawienia nie może być dłuższy niż 30 minut.

Zespół lub grupę teatralną należy zgłaszać na formularzu do Starostwa Powiatowego w Otwocku, ul. Komunardów 10 lub do Kancelarii Starostwa, ul. Górna 13 w Otwocku z dopiskiem "Konkurs teatralny" lub droga elektroniczną na e-mail: promocja@powiat-otwocki.pl do dnia 30 października 2022 r.