Powiatowe Targi Pracy

Data: 05.10.2022 r., godz. 14.10    1260
Eksperci z różnych instytucji publicznych, przedstawiciele kilkudziesięciu firm z powiatu otwockiego oraz specjaliści z Powiatowego Urzędu Pracy - wszyscy zgromadzili się w Hali Sportowej przy ZS nr 2 w Otwocku na Targach Pracy zorganizowanych przez PUP w Otwocku.
Targi Pracy organizowane co roku przez Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku to doskonała okazja dla pracodawców – do przedstawienia swojej działalności i pozyskania nowych pracowników oraz dla poszukujących pracy – do poznania firm działających w naszym regionie i znalezienia nowej pracy.

W tym roku targi odbyły się 5 października w nowej Hali Sportowej przy Zespole Szkół nr 2 w Otwocku. Zaprezentowało się kilkudziesięciu pracodawców z powiatu otwockiego. Swoje stoiska mieli także eksperci z Urzędu Skarbowego oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Specjaliści z Powiatowego Urzędu Pracy udzielali porad wszystkim poszukującym pracy bądź tym, którzy chcą zatrudnić nowych pracowników.

Dyrektor PUP w Otwocku Danuta Wolska-Rzewuska podkreśliła, jak ważną rolę przedsiębiorcy pełnią w rozwoju naszego regionu, a Członek Zarządu Powiatu Otwockiego Kinga Błaszczyk zwróciła uwagę na fakt, że mimo wielu wyzwań, zwłaszcza w ostatnich latach - przedsiębiorcy wciąż skutecznie stawiają im czoła.