Nowe samochody dla Strażaków

Data: 21.10.2022 r., godz. 13.00    1091
20 października 2022 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Otwocku odbyło się uroczyste przekazanie samochodów ratowniczo-gaśniczych. KP PSP wzbogaciła się o nowy wóz.
20 października 2022 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Otwocku odbyło się uroczyste przekazanie: nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki oraz dotychczas użytkowanego przez JRG średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Kołbieli.

Powiat Otwocki reprezentował Paweł Zawada Wicestarosta Otwocki. W uroczystości udział wzięli także: Anita Czerwińska Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej, st. bryg. Tomasz Cybul Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP, Michał Prószyński Szef Gabinetu Politycznego Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz przedstawiciele władz samorządowych.

Przekazywane pojazdy poświęcił kapelan Mazowieckich Strażaków, ksiądz mł. bryg. Jerzy Sieńkowski. Samochody zostały zaprezentowane poprzez uruchomienie sygnałów dźwiękowych i błyskowych.

Fot. Piotr Tabencki