Wydział Architektury i Budownictwa - AB

Liczba odwiedzających: 30796
Informacje dotyczące złożonych wniosków i zgłoszeń do organu administracji architektoniczno-budowlanej można otrzymać w godzinach pracy urzędu pod numerem telefonu 693 506 504. Obsługa telefoniczna interesantów jest realizowana przez sekretariat wydziału pod numerami telefonów: nr 22 600 7 200. Korespondencję do wydziału architektury i budownictwa można kierować na adres e-mail: architektura@powiat-otwocki.pl

Natomiast z pracownikiem bezpośrednio prowadzącym daną sprawę najlepiej jest kontaktować się:
  • od poniedziałku do czwartku w godzinach 14.00 – 15:45,
  • w piątki w godzinach od 13:00 do 14:45.

tel. 22 600 7 200

Dyrektor Wydziału Józef Michałowski
tel. (22) 600 7 194

Główny Specjalista Jolanta Bajerowska-Nowicka
e-mail: jbajerowska@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Agnieszka Bania
e-mail: abania@powiat-otwocki.pl

Inspektor Michał Bany
e-mail: mbany@powiat-otwocki.pl

Inspektor Małgorzata Boruc

e-mail: mboruc@powiat-otwocki.pl

Podinspektor Monika Ciara
e-mail: mdybkowska@powiat-otwocki.pl

Inspektor Anna Grzegrzółka

e-mail: agrzegrzolka@powiat-otwocki.pl

Podinspektor Judyta Idzikowska
e-mail: jidzikowska@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Małgorzata Jesiotr
e-mail: mjesiotr@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Antonina Mazek
e-mail: amazek@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Milena Piotrowska
e-mail: mpiotrowska@powiat-otwocki.pl

Inspektor Karolina Przybysz

e-mail: kprzybysz@powiat-otwocki.pl

Podinspektor Magdalena Zgutka
e-mail: mzgutka@powiat-otwocki.pl