Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty!

Data: 16.12.2019 r., godz. 12.30    2690
Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty! 12 grudnia br. komisja konkursowa wybrała najlepszych autorów zdjęć, którzy wzięli udział w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Najpiękniejsze Krajobrazy Powiatu Otwockiego”. Poniżej prezentujemy wyniki!
Jury w składzie: Krzysztof Kłósek – Wicestarosta Otwocki, przewodniczący jury, Marcin Suliga – przedstawiciel Linii Otwockiej, fotograf oraz Rafał Skwiot – kierownik Biura Kultury i Promocji miało za zadanie wybrać najlepszych autorów zdjęć oraz najpiękniejsze fotografie, które ukazują piękno i wyjątkowość krajobrazów powiatu otwockiego
Do konkursu zgłosiło się 7 autorów, z czego jeden z przyczyn formalnych został odrzucony. Wybór zdjęć i autorów nie był zadaniem łatwym, gdyż przesłane fotografie są naprawdę wyjątkowe.

Decyzją jury nagrodzeni zostali:

I miejsce: Jacek Gołąbiewski
II miejsce: Piotr Zawadka
III miejsce: Leszek Adamczyk

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a poniżej prezentujemy zdjęcia, które zrobiły największe wrażenie na jury.

Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Najpiękniejszy Krajobraz Powiatu Otwockiego"