Zakończenie Programu „Żyj Zdrowo” realizowanego w gminie Osieck

Data: 12.08.2023 r., godz. 09.00    876
W miniony piątek - 11 sierpnia - zakończyliśmy pierwszy, inaugurujący projekt "Żyj Zdrowo" turnus ku poprawie zdrowia, samopoczucia oraz wyglądu. Spośród wielu zgłoszeń wybraliśmy dwanaście mieszkanek powiatu, które pod czujnym okiem fachowców przeszły spektakularną przemianę.

Uczestniczki przez sześć tygodni uczestniczyły w spotkaniach z dietetykiem oraz motywatorem zdrowia, podczas których zdobywały cenną wiedzę oraz wskazówki dotyczące zdrowego stylu życia oraz odżywiania. W ramach realizacji Programu odbywały się także warsztaty z gotowania oraz różnego rodzaju aktywności fizyczne. Podczas zakończenia wręczone zostały dyplomy uczestnictwa w Programie oraz symboliczne upominki, które uczestniczki otrzymały z rąk Wicestarosty Otwockiego - Pawła Zawady oraz przedstawicielek Zarządu Fundacji „W drodze po zdrowie" – Pani Jolanty Flejszar-Olszewskiej oraz Joanny Sawickiej – Gontarz. Spotkanie zakończyło się przyjemnym kulinarnym akcentem, który stanowiła kolacja podczas której zaserwowane zostały zdrowe potrawy przygotowane przez uczestniczki.

Spotkaniu kończącemu ten jakże wartościowy program towarzyszyło wiele pozytywnych emocji i wzruszeń, ponieważ udział w nim zaowocował nie tylko stanowiącymi cel  programu poprawą jakości życia oraz stanu zdrowia uczestniczek, ale także nawiązaniem nowych znajomości, które mamy nadzieję tak jak zdrowe nawyki, zostaną z uczestniczkami już na zawsze!

Program w Osiecku dobiegł końca, ale zachęcamy wszystkie chętne mieszkanki powiatu otwockiego, spełniające kryteria udziału w programie, do przesyłania zgłoszeń w ramach trwającego obecnie naboru do Programu realizowanego w Otwocku w terminie od 09.09.2023 r. do 28.10.2023 r. Szczegóły dotyczące Programu oraz zasad naboru znajdziecie tutaj: https://www.powiat-otwocki.pl/info/zawartosc/820/. Wymagane dokumenty zgłoszeniowe należy przesłać na adres fundusze@powiat-otwocki.pl.

Zapraszamy!

Zadanie pn. „Żyj Zdrowo” współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach Samorządowego Instrumentu Wsparcia Zdrowia Kobiety „Mazowsze dla Zdrowia Kobiety 2023”.

#Mazowszepomaga #programywsparcia #zdrowiekobiety

20230811_181937 na strone.jpg (2.63 MB)

20230816_100350 na strone.jpg (2.28 MB)

20230816_100603 na strone.jpg (2.06 MB)