Strategia Rozwoju Metropolii Warszawskiej do 2040 roku

Data: 28.09.2023 r., godz. 10.00    449
Z początkiem października 2023 roku, chcąc poznać potrzeby i oczekiwania mieszkańców metropolii warszawskiej, zostaną przeprowadzone badania-ankiety. Zachęcamy mieszkańców naszego powiatu do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami. To bardzo ważne w kontekście planowania dalszych działań.

Chcemy poznać Wasze zdanie w kontekście:
- podniesienia poziomu jakości życia w metropolii warszawskiej,
- rozwoju obszaru metropolitalnego i samej stolicy w skali krajowej i europejskiej,
- Waszych oczekiwań względem obecnych i przyszłych kierunków rozwoju i współpracy metropolitalnej.

Jeśli odwiedzi Państwa ankieter, zachęcamy do udziału w badaniu i podzielenia się swoimi opiniami. Badanie jest anonimowe, a wyniki będą analizowane w zestawieniach zbiorczych. Badanie odbędzie się w formie wywiadów bezpośrednich, opartych na specjalnie zaprojektowanym kwestionariuszu.

Badanie realizuje Miasto Stołeczne Warszawa we współpracy z firmą IBC Advisory S.A. Wyniki badania zostaną wykorzystane do przygotowania diagnozy w ramach „Strategii rozwoju metropolii warszawskiej 2040”.

SRMW - wizualizacja.jpg (356 KB)