Wręczenie nagród wychowankom klubu Sokudo

Data: 27.09.2023 r., godz. 10.00    223
Treningi sportowe to ćwiczenia przede wszystkim dla ciała. Natomiast treningi karate wzmacniają ciało, poprawiając sprawność fizyczną, ale i ducha, ucząc cierpliwości, opanowania i determinacji. Dyscyplina ta wśród dzieci i młodzieży staje się coraz bardziej popularna.

W ostatni wtorek września - 26 - Starosta Otwocki Krzysztof Szczegielniak miał zaszczyt i wielką przyjemność uhonorować najlepszych zawodników klubu sportowego SOKUDO.

Niezapowiedziana wizyta na wieczornym treningu okazała się niespodzianką. Krzysztof Szczegielniak obserwował trening najlepszych zawodników z grupy zaawansowanej, którzy odnieśli sukces medalowy na Mistrzostwach Polski w Karate Olimpijskim WKF pod auspicjami Polskiej Unii Karate – Polskiego Związku Sportowego. Szymon Mazurek, Kryspin Wichowski i Cezary Firląg zdobyli brązowy medal w konkurencji Kata Drużynowe chłopców U16, natomiast Julia Giergiela zdobyła brązowy medal w konkurencji Kumite Indywidualne dziewcząt U18.

Gratulujemy raz jeszcze wyróżnionym, którzy otrzymali słowa uznania i nagrody przyznane przez Zarząd Powiatu Otwockiego. To piękne uczucie patrzeć ile potencjału i sportowego zapału jest w tych młodych ludziach. Życzymy Wam kolejnych sukcesów na arenach sportowych, a Panu Waldemarowi Mazurkowi składamy wyrazy uznania i podziwu za trenerską pasję, którą dzieli się z podopiecznymi!