Zamknięcie ul. Majowej w Dziechcińcu

Data: 06.10.2023 r., godz. 13.35    429
Zarząd Dróg Powiatowych w Otwocku informuje, iż w dniu 7 października 2023 r. zamknięty zostanie odcinek drogi powiatowej Nr 2709W ul. Majowej w miejsc. Dziechciniec, gm. Wiązowna z uwagi na wymianę nawierzchni jezdni od ul. Dworskiej do ul. Olchowej.
Zarząd Dróg Powiatowych w Otwocku informuje, iż w dniu 7 października 2023 r. (sobota), w godz. od 7.00 do 17.00 zamknięty zostanie odcinek drogi powiatowej Nr 2709W ul. Majowej w miejsc. Dziechciniec, gm. Wiązowna z uwagi na wymianę nawierzchni jezdni od ul. Dworskiej do ul. Olchowej.

Sugerowany objazd miejsca robót - od ul. Majowej: ul. Dworska (Dziechciniec, Pęclin) - ul. Podleśna (Dziechciniec) - ul. Żwirowa (Malcanów) do ul. Mazowieckiej (Malcanów).

Sugerowany objazd