Zjazd zwyczajny Hufca

Data: 08.10.2023 r., godz. 12.00    501
W sobotę 7 października, odbyły się obrady w ramach Zjazdu Hufca ZHP Otwock w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Otwocku. To był wyjątkowy czas, pełen emocji i podsumowań. Głównym tematem zjazdu była analiza intensywnej 4-letniej działalności Hufca.

Jest to niezwykle istotne, biorąc pod uwagę ciągły wzrost liczby jego członków. Dzięki temu młodzi ludzie mogą przyswoić sobie najważniejsze wartości, które na pewno przyczynią się do ich rozwoju w dorosłym życiu.

Niezwykle wzruszający moment stanowiło również pożegnanie dotychczasowego Komendanta Hufca - hm. Tomasza Grodzkiego. Jego aktywność na terenie powiatu i gmin była bardzo intensywna. Będziemy pamiętać jego otwartość, pracowitość i prospołeczne nastawienie. Dziękujemy za Twoją służbę!

Ponadto uhonorowani zostali przyjaciele Hufca. Honorową Odznakę Zasłużonego dla Hufca ZHP Otwock otrzymali: Kinga Błaszczyk - Członek Zarządu Powiatu Otwockiego, Wójt Gminy Wiązowna Janusz Budny, Dyrektor PCPR Otwock Małgorzata Woźnicka i Dyrektor PMDK Otwock Ewa Musiejko – serdecznie gratulujemy!
Dotychczasowemu Komendantowi Hufca dziękujemy za dotychczasową współpracę, a z nową Komendant hm. Magdaleną Kozioł liczymy na równie owocną współpracę!