XXI Inauguracja Roku Akademickiego 2023/2024 w WSGE w Józefowie

Data: 09.10.2023 r., godz. 09.00    217
Październik to czas kiedy studenci i nauczyciele akademiccy wracają do swoich obowiązków. Dlatego cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w uroczystej immatrykulacji studentów oraz wykładzie inaugurującym nowy rok akademicki w józefowskiej WSGE.

W piątek - 6 października -uczestniczyliśmy w uroczystej inauguracji roku akademickiego 2023/2024 w Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie. Na zaproszenie JM Rektor dr hab. Magdaleny Sitek w spotkaniu udział wzięła Kinga Błaszczyk - Członek Zarządu Powiatu Otwockiego.

Razem z Burmistrzem Miasta Józefów - Markiem Banaszkiem, Posłami na Sejm: Bożeną Żelazowską, Dominiką Chorosińską i Pawłem Zalewskim wysłuchała wykładu inauguracyjnego, który wygłosił dr hab. Stanisław Bułajewski. W swoim wystąpieniu poruszył on temat „Prawa Miejscowego w Samorządzie Terytorialnym”. Było to niezwykle inspirujące wystąpienie, pełne rzeczowych refleksji. Ten wykład pozwolił jeszcze głębiej zrozumieć kwestie prawne związane z samorządem terytorialnym oraz jego wpływ na nasze codzienne życie.

Wszystkim przyjętym w poczet WSGE w Józefowie studentom, tym kontynuującym naukę oraz wykładowcom uczelni życzymy wielu sukcesów i zapału w roku akademickim 2023/2024.

Zdjęcia: Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie.

2.png (2.91 MB)

1.png (3.42 MB)