Doceńmy tych, którzy czynią dobro - "Anioły Wolontariatu 2023"

Data: 16.11.2023 r., godz. 08.00    966
Już po raz piąty chcemy wyróżnić tych, którzy dobrowolnie, bez żadnego poklasku ani korzyści materialnych dzielą się dobrem i niosą bezinteresowną pomoc potrzebującym. Pomagają osobom starszym, dzieciom oraz zwierzętom. Ludzie o dobrych sercach - Anioły.

Chcąc docenić ich piękną, bezinteresowną pomoc ogłaszamy już po raz V konkurs "Anioły Wolontariatu Powiatu Otwockiego". W konkursie tym nie ma wygranych i przegranych, każda z tych osób zasługuje na jednakowe wyróżnienie. I my właśnie chcemy ich uhonorować! Docenić! Pokazać!

W związku z tym, liczymy na wsparcie mieszkańców Powiatu Otwockiego i zapraszamy do zgłaszania osób, które działają w wolontariacie. W tym roku możecie zgłosić swojego wolontariusza/wolontariuszy w 5 kategoriach:

• wolontariat szkolny

• e-wolontariat

• wolontariat seniorów

• wolontariat grupowy

• wolontariusz roku

Na wszystkie zgłoszenia czekamy do poniedziałku 20 listopada. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas gali, tradycyjnie już 5 grudnia - w Międzynarodowym Dniu Wolontariusza.

Poniżej do pobrania - regulamin oraz formularz zgłoszeniowy do "Aniołów Wolontariatu 2023".

zgloszenie_wolontariat_2023.doc
SKM_C22723110313570.pdf

Anioły wolontariatu_plakat 2023.png (565 KB)