Remont drogi powiatowej w Malcanowie i Lipowie

Data: 26.11.2023 r., godz. 09.00    582
Od wtorku 28 listopada odcinek drogi powiatowej nr 2709W w gminie Wiązowna zostanie zamknięty dla ruchu. Zarząd dróg Powiatowych rozpocznie wymianę nawierzchni, dzięki czemu na tym odcinku komfort jazdy ulegnie znacznej poprawie.

Remont nawierzchni jezdni obejmie odcinek od ul. Mazowieckiej w miejscowości Malcanów do ul. Armii Krajowej w miejscowości Lipowo, w gminie Wiązowna.

Planowany objazd zamkniętego odcinka odbywać się będzie ulicami: Łąkową w miejscowości Lipowo, Mostów w miejscowości Wola Karczewska i Wola Ducka, drogami obsługującymi S17 - ul. Szosa Lubelska i Trakt Lubelski, Rajską w miejscowości Żanęcin, Majową w miejscowości Dziechciniec oraz ul. Mazowiecką w miejscowości Malcanów.

Przewidywany termin ukończenia prac to połowa grudnia br.

Mapa z proponowanym objazdem:

mapa objazdu.jpg (1.17 MB)