Pozwolenie na budowę dla Miasta Otwock

Data: 29.02.2024 r., godz. 15.00    358
Budowa basenu w Otwocku wkracza powoli w fazę realizacji. W czwartek, 29 lutego, podczas oficjalnego spotkania przedstawicieli Powiatu Otwockiego i Miasta Otwock doszło do podpisania decyzji dotyczącej pozwolenia na budowę kompleksu rekreacyjno-sportowego.

To historyczny moment nie tylko dla mieszkańców Otwock, miasto z dobrym klimatem, ale i dla wszystkich mieszkańców Powiat Otwocki!
Krzysztof Szczegielniak - Starosta Otwocki w obecności Jarosław Margielski - Prezydent Otwocka:
- zatwierdził projekt zagospodarowania działki i projekt architektoniczno-budowlany oraz
- udzielił pozwolenia Miastu Otwock na budowę kompleksu usług sportowych wraz z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą techniczną przy ulicy Karczewskiej. Decyzja ta dotyczy budowy nowoczesnego kompleksu rekreacyjno-sportowego w Otwocku.

Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie prac oraz efekty! Temat basenu od wielu lat nie schodzi z ust mieszkańców Powiatu. Teraz można przystąpić do działania i zrealizować plany! Inwestorowi życzymy wytrwałości i determinacji!

DSC09854.JPG (4.19 MB)

DSC09876_uciete.JPG (1.88 MB)