IX koncert charytatywny "Nauczyciele Dzieciom" za nami!

Data: 25.03.2024 r., godz. 08.30    319
Sobotni wieczór - 23 marca - zapisze się w naszej pamięci na długo. A to wszystko za sprawą IX już edycji koncertu "Nauczyciele Dzieciom", zorganizowanego przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 z Otwocka w PMDK Otwock!

Było radośnie, energetycznie, wzruszająco i co najważniejsze, bardzo hojnie! Jak w latach ubiegłych cel był tak samo szczególny - wsparcie wychowanków ośrodka. Z inicjatywą organizacji tego wydarzenia, wyszli nauczyciele, którzy zgromadzonej publiczności zaprezentowali, kilka układów choreograficznych i występów wokalnych. Obok nich wystąpili wychowankowie ośrodka, którzy zaśpiewali i zatańczyli najpiękniej jak potrafią oraz zespół VOX, który rozpoczął koncert wprowadzając widownię w szampański nastrój! Swoją cegiełkę do organizacji dołożyli równie powiatowi radni. Kinga Błaszczyk - Członek Zarządu Powiatu Otwockiego, Aneta Bartnicka, Robert Kosiński, Jarosław Kopaczewski oraz Marcin Olpiński - Radni Rady Powiatu Otwockiego chwycili za mikrofony i ku uciesze gości zaśpiewali kilka utworów, obdarowując zebrane na publiczności dzieci, misiami.

Wydarzeniu towarzyszyły również zacięte licytacje upominków od sponsorów, wśród których znalazły się mapa powiatu otwockiego i pióro  , którym Krzysztof Szczegielniak - Starosta Otwocki podpisał decyzję dotyczącą pozwolenia na budowę basenu w Otwocku. Oprócz tego chętni mogli skorzystać z kawiarenki oraz stoiska z rękodziełem. Jednym słowem każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jesteśmy pewni, że wszyscy opuszczający późnym wieczorem PMDK wyszli zadowoleni!

Na widowni oprócz Krzysztofa Szczegielniaka - Starosty Otwockiego, Kingi Błaszczyk - Członka Zarządu Powiatu Otwockiego, powiatowych radnych: Anety Bartnickiej, Roberta Kosińskiego, Jarosława Kopaczewskiego i Marcina Olpińskiego zasiadło wielu znamienitych gości i przyjaciół Ośrodka. Dostrzec można było: Jarosława Margielskiego - Prezydenta miasta Otwock, Arkadiusza Krzyżanowskiego - Wiceprzewodniczącego Rady Miasta Otwocka, Joannę Chmielewską - Radną Rady Miasta Otwock, Honoratę Tarnowską - Sekretarz Gminy Kołbiel, Hannę Majewską-Smółkę - Dyrektor Oświaty Powiatowej w Otwocku oraz Ewę Musiejko - gospodarza miejsca, Dyrektor PMDK-u.

Gratulujemy i dziękujemy Organizatorom wydarzenia za moc emocji i doznań artystycznych. Wasze zaangażowanie i dobroć, którą się dzielicie jest nie do przecenienia. Z niecierpliwości czekamy na kolejną, jubileuszową, X edycję koncertu.