Wybory samorządowe 2024

Data: 08.04.2024 r., godz. 17.00    868
Mieszkańcy powiatu zdecydowali o tym, kto będzie reprezentował ich na szczeblu gminnym, powiatowym i wojewódzkim. Wybrali również włodarzy w gminach i miastach. Dziękujemy wszystkim, którzy w niedzielę wzięli udział w lokalnym święcie demokracji.

Frekwencja w naszym województwie wyniosła 57,15 %, natomiast w naszej małej ojczyźnie – powiecie otwockim 61,25 %. Gratulujemy i cieszymy się, że oddaliście swój głos. Poniżej prezentujemy wybranych radnych do Rady Powiatu Otwockiego, którzy swój mandat będą piastować w kadencji 2024-2029:

Okręg nr 1 - Kudlicki Piotr Mateusz (KW Prawo i Sprawiedliwość)
  Okręg nr 1 - Margielski Michał (KW Prawo i Sprawiedliwość)
  Okręg nr 1 - Dariusz Kołodziejczyk (KW Prawo i Sprawiedliwość)
  Okręg nr 1 - Kosiński Robert (KW Prawo i Sprawiedliwość)
  Okręg nr 2 - Laskus Tomasz Bogumił (KW Prawo i Sprawiedliwość)
  Okręg nr 2 - Marczak Mateusz (KW Prawo i Sprawiedliwość)
  Okręg nr 3 - Rojek Mateusz Krzysztof (KW Prawo i Sprawiedliwość)
  Okręg nr 4 - Lech Jarosław (KW Prawo i Sprawiedliwość)
  Okręg nr 5 - Olszewski Krzysztof (KW Prawo i Sprawiedliwość)
  Okręg nr 5 - Traczyk Mateusz Andrzej (KW Prawo i Sprawiedliwość)
  Okręg nr 1 - Szczepaniak Zbigniew Janusz (Koalicyjny KW Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe)