III. Bieg 3 Maja w Józefowie!

Data: 25.04.2024 r., godz. 10.00    286
Piękna, słoneczna pogoda sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu. Dlatego jeśli chcesz na sportowo spędzić weekend majowy to zapraszamy do wzięcia udziału w trzeciej edycji biegu III Maja. Trasa, dla wszystkich kategorii biegowych, tradycyjnie poprowadzona zostanie ulicami Józefowa.

Serdecznie zapraszamy wszystkich: małych i dużych, rodziny i przyjaciół na bieg w Józefowie z okazji 233. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Rejestracja na bieg trwa do poniedziałku 29 kwietnia i jest możliwa tylko na platformie www.e-gepard.eu. Dla najmłodszych biegaczy - krasnoludków - zapisy odbędą się w punkcie organizacyjnym ICSiR w dniu imprezy, przed samym biegiem.

Gwarantujemy świetną zabawę, dużo pozytywnej energii oraz hojne nagrody. Wydarzenie zostało dofinansowane przez Powiat Otwocki oraz objęte honorowym patronatem Starosty Otwockiego.

Wszystkim uczestnikom życzymy pięknej pogody i nowych rekordów. Za wszystkich trzymamy kciuki!

Harmonogram biegów znajduje się na poniższym plakacie:

bieg 3 maja.jpg (73 KB)