Rozgrywki brydżowe

Data: 14.10.2021 r., godz. 07.30    231
Miłośnicy brydża z całego kraju, spotkali się w miniony weekend w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Otwocku podczas X Memoriału doktora Cezara Zakrzewskiego. Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawował m.in. Starosta Otwocki.
Turniej brydża Memoriał doktora Cezarego Zakrzewskiego od lat wpisał się w kalendarz wydarzeń sportowych odbywających się na terenie powiatu otwockiego. Cieszy się on dużym zainteresowaniem, a poziom umiejętności zawodników z roku na rok jest coraz wyższy.

Pasjonaci karcianych rozgrywek rywalizowali przez dwa dni. W sobotę, 9 października odbyły się Otwarte Mistrzostwa Otwocka, kolejnego dnia zaś Turniej Par OTP** „Przyjaciele dr. Cezarego". 

Na koniec zmagań, niedzielnym popołudniem odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród, pamiątkowych dyplomów oraz wyróżnień dla wspierających rozgrywki brydża w naszym regionie. Nagrody i wyróżnienia wręczali m.in.: Starosta Otwocki Krzysztof Szczegielniak, Prezydent Miasta Otwocka Jarosław Margielski oraz organizator rozgrywek Dariusz Węgrowicz.

Przedstawiciele władz powiatu, w uznaniu za wieloletnią współpracę i zaangażowanie na rzecz brydża sportowego w powiecie otwockim, na ręce Dariusza Węgrowicza wręczyli list gratulacyjny.

Wyniki zawodów dostępne są na www.warsbrydz.pl/wyniki/wyniki.php