"Karczewskie poszlaki" na rowerach!

Data: 19.09.2022 r., godz. 10.00    871
W sobotę, 24 września odbędzie się kolejna edycja Gry Terenowej, której organizatorem jest Powiat Otwocki. Tym razem, uczestnicy będą poznawać zakątki Gminy Karczew także na rowerach. Zapraszamy do uczestnictwa!
Praktyczne sprawdzenie umiejętności orientacji w terenie oraz posługiwania się mapą i kompasem czy też rozwijanie zamiłowania do uprawiania turystyki kwalifikowanej, sportu i rekreacji, to cele jakie przyświecają organizacji Gry Terenowej.  Jesienna edycja gry tym razem rowerowa, odbędzie się w sobotę 24 września na terenie Gminy Karczew. Zawodnicy będą poruszać się po trasach, o różnych stopniach trudności. Dodatkowo dostępna będzie również trasa rowerowa o długości ok. 20 km. Start od godziny 10.00 spod "Pomnika Ciuchci" u zbiegu ulic Adama Mickiewicza i Czerwonej Drogi w Karczewie.

Zgłoszenia
Zgłoszenia zawierające odpowiednie dane przyjmowane są za pomocą formularza elektronicznego dostępnego na www.orienteering.waw.pl lub na adres e-mail: sport@powiat-otwocki.pl.

Organizatorem wydarzenia jest Powiat Otwocki we współpracy z Oddziałem PTTK im. M. Andriollego w Otwocku. Partnerem wydarzenia jest Otwocki Kalendarz Kulturalny.

Do pobrania: Regulamin