Wydział Geodezji i Kartografii – GK

Liczba odwiedzających: 37382
Kierownictwo Wydziału Geodeta Powiatowy Mieczysław Mazek
ul. Górna 13
tel. (22) 600 7 161
e-mail: geodezja@powiat-otwocki.pl
e-mail: m.mazek@powiat-otwocki.pl

Zastępca Dyrektora Wydziału Krystyna Gołębiowska-Cyra
ul. Komunardów 10
tel. (22) 600 1 172
e-mail: geodezja@powiat-otwocki.pl

Ewidencja gruntów - gminy miejskie /ul. Komunardów 10, 05-402 Otwock (wejście A)/
tel. (22) 600 7 173 

Ewidencja gruntów - gminy wiejskie /ul. Komunardów 10, 05-402 Otwock (wejście A)/
tel. (22) 600 7 180

Inspektor Joanna Bąk
e-mail: jbak@powiat-otwocki.pl

Inspektor Iwona Falska
e-mail: ifalska@powiat-otwocki.pl

Podinspektor Jolanta Drewicz
e-mail: jdrewicz@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Katarzyna Kajka
e-mail: kkajka@powiat-otwocki.pl

Inspektor Katarzyna Kowalska
e-mail: kkowalska@powiat-otwocki.pl

Inspektor Beata Kuciak
e-mail: bkuciak@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Katarzyna Miturska
e-mail: kmiturska@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Karina Szymanek
e-mail: kszymanek@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Ewa Wdowiak
e-mail: ewdowiak@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Ewa Smolińska
e-mail: esmolinska@powiat-otwocki.pl

Inspektor Ilona Sobolewska
e-mail: isobolewska@powiat-otwocki.pl

Inspektor Monika Rygas
e-mail: mrygas@powiat-otwocki.pl

Inspektor Kinga Tomasiewicz
e-mail: ktomasiewicz@powiat-otwocki.pl

Podinspektor Anna Szczepańska
e-mail: aszczepanska@powiat-otwocki.pl

Inspektor Marlena Łuczak
e-mail: mluczak@powiat-otwocki.pl


  • Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej /ul. Górna 13, 05-400 Otwock, pok. 126/
Kierownik Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Andrzej Jejer
tel. (22) 600 7 162
e-mail: a.jejer@powiat-otwocki.pl

Inspektor Kontroli Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Robert Majewski
tel. (22) 600 7 167
e-mail: r.majewski@powiat-otwocki.pl

Geodeta Anna Hutnik
tel. (22) 600 7 166
e-mail: a.hutnik@powiat-otwocki.pl

Geodeta Iwona Jędrzejczak
tel. (22) 600 7 166
e-mail: i.jedrzejczak@powiat-otwocki.pl

Starszy Geodeta Małgorzata Tywonek
tel. (22) 600 7 166
e-mail: m.tywanek@powiat-otwocki.pl

Geodeta Marta Hrynkiewicz

Geodeta Renata Papis
tel. (22) 600 7 165
e-mail: r.papis@powiat-otwocki.pl

Geodeta Sylwia Chudorlińska
tel. (22) 600 7 165
e-mail: s.chudorlinska@powiat-otwocki.pl

Starszy Geodeta Rafał Pyza
tel. (22) 600 7 167
e-mail: r.pyza@powiat-otwocki.pl

Podinspektor Anna Kosiur
tel. (22) 600 7 165
e-mail: akosiur@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Krzysztof Wąsowski
tel. (22) 600 7 164
e-mail: zud@powiat-otwocki.pl

Inspektor Danuta Kwiatkowska
tel. (22) 600 7 163
e-mail: d.kwiatkowska@powiat-otwocki.pl