Wydział Geodezji i Kartografii – GK

Liczba odwiedzających: 56545

Kierownictwo Wydziału Geodeta Powiatowy Mieczysław Mazek
ul. Górna 13
tel. (22) 600 7 161
e-mail: geodezja@powiat-otwocki.pl
e-mail: m.mazek@powiat-otwocki.pl

Zastępca Dyrektora Wydziału Krystyna Gołębiowska-Cyra
ul. Komunardów 10
tel. (22) 600 7 172
e-mail: geodezja@powiat-otwocki.pl
e-mail: kcyra@powiat-otwocki.pl


Ewidencja gruntów gminy miejskie: Otwock, Józefów, Karczew/ul. Komunardów 10, 05-402 ( wejście A )


Główny Specjalista Katarzyna Miturska
tel. (22) 600 7 179
e-mail: kmiturska@powiat-otwocki.pl


Inspektor Monika Rygas
tel. (22) 600 7 181
e-mail: mrygas@powiat-otwocki.pl


Główny Specjalista Ewa Wdowiak
tel. (22) 600 7 173
e-mail: ewdowiak@powiat-otwocki.pl


Główny Specjalista Katarzyna Kajka
tel. (22) 600 7 176
e-mail: kkajka@powiat-otwocki.pl


Inspektor Kinga Tomasiewicz
tel. (22) 600 7 176
e-mail: ktomasiewicz@powiat-otwocki.pl


Inspektor Ewelina Janiak
tel. (22) 600 7 178
e-mail: ejaniak@powiat-otwocki.pl


Podinspektor Anna Szczepańska
tel. (22) 600 7 17
e-mail: aszczepanska@powiat-otwocki.pl


 


Ewidencja gruntów gminy wiejskie: Celestynów, Kołbiel, Osieck, Sobienie Jeziory, Wiązowna /ul. Komunardów 10, 05-402 ( wejście A )


Inspektor Joanna Bąk
tel. (22) 600 7 177
e-mail: jbak@powiat-otwocki.pl


Inspektor Iwona Falska
tel. (22) 600 7 180
e-mail: ifalska@powiat-otwocki.pl


Inspektor Beata Kuciak
tel. (22) 600 7 177
e-mail: bkuciak@powiat-otwocki.pl


Inspektor Katarzyna Kowalska
tel. (22) 600 7 175
e-mail: kkowalska@powiat-otwocki.pl


Główny Specjalista Ewa Smolińska
tel. (22) 600 7 181
e-mail: esmolinska@powiat-otwocki.pl


Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
ul.Górna 13, 05-400 Otwock


Kierownik Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Andrzej Jejer
tel. (22) 600 7 162
e-mail: a.jejer@powiat-otwocki.pl


Inspektor Kontroli Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej Robert Majewski
tel. (22) 600 7 167
e-mail: r.majewski@powiat-otwocki.pl

Geodeta Anna Hutnik

tel. (22) 600 7 166
e-mail: a.hutnik@powiat-otwocki.pl

Geodeta Iwona Jędrzejczak
tel. (22) 600 7 166
e-mail: i.jedrzejczak@powiat-otwocki.pl

Starszy Geodeta Małgorzata Tywanek

tel. (22) 600 7 166
e-mail: m.tywanek@powiato-otwocki.pl

Geodeta Marta Czajkowska
e-mail: m.hrynkiewicz@powiat-otwocki.pl


Starszy Geodeta Piotr Czajkowski
e-mail: pczajkowski@powiat-otwocki.pl

Geodeta Renata Papis

tel. (22) 600 7 165
e-mail: r.papis@powiat-otwocki.pl

Starszy Geodeta Rafał Pyza
tel. (22) 600 7 167
e-mail: r.pyza@powiat-otwocki.pl

Podinspektor Anna Kosiur
tel. (22) 600 7 165
e-mail: a.kosiur@powiat-otwocki.pl

Główny Specjalista Krzysztof Wąsowski
tel. (22) 600 7 164
e-mail: zud@powiat-otwocki.pl

Inspektor Danuta Kwiatkowska
tel. (22) 600 7 163
e-mail: d.kwiatkowska@powiat-otwocki.pl


Podinspektor Paulina Łapin
e-mail: plapin@powiat-otwocki.pl


Inspektor Marlena Łuczak
e-mail: